Karel Vajík.cz
Home
Hlavní stránka arrow NOVINKY z Orsák RallySport arrow HALLS WINTER RALLY 2017 - pátek - zprávy z 1. sekce
HALLS WINTER RALLY 2017 - pátek - zprávy z 1. sekce Tisk E-mail

UTENA (Lietuva) - 27.-28.1.2017

 

Poslední aktualizace: 27.1.2017

lietuva-foto-5.jpg

vysledky_po_rz_03.jpg

RZ 3 - shop.pitlane.lt (6,5 km)

Tuto rychlostní zkoušku, která se jede jako noční, lze charakterizovat výrazem "nahoru a dolů". Startuje u osady Medeniai, cíl se pak nachází pár set metrů od silnice A6 Utena-Zarasai.

První část RZ představuje spoustu pomalých a dlouhých zatáček, zpestřených stoupáními a sjezdy. Tato pasáž se svým charakterem podobá opravdové horské silnici. Druhá část zkoušky je naopak široká a rychlá.

vysledky_rz_03.jpg

 

RZ 2 - utenainfo.lt (7,4 km)

Jedná se o rychlostní zkoušku plnou úzkých a technických pasáží, která se jede potmě. Od začátku až do vesnice Asmaliai je trať RZ rychlá a úzká. Nachází se zde pět skupin zatáček vyžadujících přesný rozpis a maximální koncentraci. Přibližně v polovině přechází trať zkoušky na široké a rychlé silnice s několika divácky atraktivními zatáčkami přes horizonty.

vysledky_rz_02.jpg

 

RZ 1 - VOSTOK EUROPE (9,2 km)

Svou premiéru měla tato rychlostní zkouška v roce 2015. Letos se ovšem jede v opačném směru a za tmy. Některé úseky jsou mírně pozměněny.

Zkouška je situována v Oviliškiském lese nedaleko města Moletai. Start se tentokrát nachází v blízkosti vesnice Toliejai. První část RZ je vedena po široké zatáčkovité silnici. Pak následuje ostrá vlásenka u obce Gečionys. Střední část zkoušky je rychlá, s přímými, ale úzkými úseky. Poslední část této RZ vede Poviliškiským lesem. Je rychlá, okořeněná esíčky, do kterých je špatně vidět.

vysledky_rz_01.jpg lietuva-foto-8.jpg lietuva-foto-7.jpg

 
< Předch.   Další >